Активно пізнавальна поїздка по Камбоджі
Активно пізнавальна поїздка по Камбоджі

ID: 0031 UKR


Лаос і Таїланд - наяву і в казці !?
Лаос і Таїланд - наяву і в казці !?

ID: 0032 UKR

Дивовижний Індокитай - саме тут, у серці південно-східній Азії відкривається світ єднання з природою. Казкової краси гори, ріки з чистою водою, сплави по ним на каяках, заглянемо в печери, спробуємо автентичної кухні, відвідаємо культурні пам'ятки і буддійські святині, зануримося в життя мегаполісів, а після - до моря, на райські острови.

Незаїжджені хіти Таїланду
Незаїжджені хіти Таїланду

ID: 0033 UKR

Програма поїздки: Бангкок - острів Ко Тао - острів Ко Панган - острів Ко Самуї. Ця поїздка дозволить побачити Таїланд з нестандартних ракурсів, розкручених турагентствами для пакетного туризму і взяти найкраще, чого він заслуговує - море, острови і краса природи. При цьому Ви зовсім не будете сидіти на місці, а постійно відкривати щось нове і дивовижне.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Ексклюзивні тури на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Ексклюзивні тури в Нестандартні поїздки/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Нестандартні поїздки за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Ексклюзивні тури але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Ексклюзивні тури Нестандартні поїздки ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Нестандартні поїздки
Пошук