Ви любите справжні цінності? Природу, багату унікальними ландшафтами, де панують скелясті засніжені вершини, течуть чисті річки, вражають своєю красою глибокі озера і захоплюють багатством лісу; давню історію та самобутню живу культуру; щирих, привітних, працьовитих і мудрих людей? Ви хочете вдихнути на повні груди чисте повітря, в якому стільки озону, що відчувається, як разом з ним жива енергія насичує Вас і тече по жилах, наповнюючи новими силами? Тоді ласкаво просимо на відпочинок у Карпати!

База відпочинку «Таор»
База відпочинку «Таор»

ID: 0194 UKR

Якщо ви хочете відпочити тілом і душею, втекти від шаленого міського ритму, поліпшити здоров'я і цікаво провести час зі сім'єю, друзями, співробітниками або бізнес-партнерами, обов'язково відвідайте базу відпочинку «Таор», що здивує не тільки комфортним і сучасним готелем, великим спектром послуг для активного відпочинку, але і послугами щодо оздоровлення та лікування з використанням професійного устаткування.

Готельний комплекс «Зелена дача», Драгобрат
Готельний комплекс «Зелена дача», Драгобрат

ID: 0195 UKR

Якщо Ви - прихильники активного відпочинку або просто не уявляєте свого життя без гір - тоді Вам сюди! Ми зробимо все, щоб Ваш відпочинок був цікавим, комфортним і незабутнім!

Готель СкилэндХаус, Яблуниця
Готель СкилэндХаус, Яблуниця

ID: 0197 UKR


Готель «Reikartz Карпати»
Готель «Reikartz Карпати»

ID: 01913 UKR

Не потрібно їхати в Туреччину - там море ще холодне. В Reikartz Карпати відкрився єдиний в Карпатах басейн з морською водою! Вода за складом близька до Чорного моря! Регулярні заняття з аквааеробіки! Відмінна можливість оздоровитися! Басейн і аквааеробіка - гостям готелю безкоштовно і без обмежень!

Недільний тур "Карпати - Ворохта" + Говерла, рафтинг + ще 8 варіантів відпочинку на вибір щоденно
Недільний тур "Карпати - Ворохта" + Говерла, рафтинг + ще 8 варіантів відпочинку на вибір щоденно

ID: 01922 UKR

Недільні програми відпочинку продумані до дрібниць та не залежать від капризів природи та пори року. Щоденно є вибір відвідати одну з численних автобусних або пішохідних екскурсій, піти в похід або скорити відомі вершини гір, прийняти участь в різноманітних вечірніх програмах або просто відпочити - буде цікаво людям будь-якого віку.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Подорожі Україною на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Подорожі Україною в Карпати/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Карпати за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Подорожі Україною але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Подорожі Україною Карпати ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Карпати
Пошук