Все більш популярним не тільки серед громадян України, але й гостей зі всього світу стає відпочинок у Львові - місті, з давніми легендами і чарівливою атмосферою. Для тих, кого цікавить насичений і активний відпочинок у Львові, а також усім, хто хоче провести вишуканий і романтичний відпочинок, Львів може запропонувати щось особливе і цікаве, кожен знайде в цьому місті щось дивне і незабутнє! Відпочинок у Львові однаково цікавий як любителям і знавцям історії, так і людям, які віддають перевагу сучасним способам проведення відпочинку, але перше і друге не залишать байдужими унікальні і неповторні заклади Львова - ресторани, готелі, бази відпочинку.

Готель «Reikartz Медіваль Львів»
Готель «Reikartz Медіваль Львів»

ID: 01916 UKR

Готель «Reikartz Медіваль Львів» розташований в декількох хвилинах ходьби від історичного центру Львова - Площі Ринок. Готель займає старовинний будинок на вулиці Друкарскій, яка в 17 столітті носила назву «дорога за оленем».

Готель «Reikartz Дворжець Львів»
Готель «Reikartz Дворжець Львів»

ID: 01915 UKR

Не потрібно їхати в Туреччину - там море ще холодне. В Reikartz Карпати відкрився єдиний в Карпатах басейн з морською водою! Вода за складом близька до Чорного моря! Регулярні заняття з аквааеробіки! Відмінна можливість оздоровитися! Басейн і аквааеробіка - гостям готелю безкоштовно і без обмежень!

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Подорожі Україною на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Подорожі Україною в Львів/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Львів за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Подорожі Україною але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Подорожі Україною Львів ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Львів
Пошук