Санаторії Трускавця відрізняються своєю гостинністю і прекрасними архітектурними формами. Кожен санаторій володіє своєю яскравою індивідуальністю і візитною карткою, та й ціни на відпочинок і лікування прийнятні, і що найголовніше, всі санаторії розташовані в мальовничому місці курорту Трускавець.

Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Алмаз"

ID: 01910 UKR

У будь-яку пору року можна знайти відпочинок, який стане Вам до душі. Ліси, гори, свіже повітря - актуальні в будь-яку погоду. А головне те, що санаторій Алмаз Трускавець дозволяє в процесі цього відпочинку поліпшити своє здоров'я. Якщо така пропозиція викликала у вашій душі відгук - все у ваших руках. До ваших послуг пансіонат Алмаз!

Санаторій "Берізка"
Санаторій "Берізка"

ID: 01919 UKR

Санаторій «Берізка» - один з перших санаторіїв на курорті Трускавець. Десять корпусів здравниці виконані в архітектурному стилі початку ХХ століття і є пам'ятками архітектури. До складу санаторію входять вілли «Ірина», «Віктор», «Вікторія». Санаторій «Берізка» може розмістити до 675 осіб.

Санаторій «Весна»
Санаторій «Весна»

ID: 0198 UKR

Санаторій «Весна» розташований в самому центрі р. Трускавець, неподалік від бювету мінеральних вод і прекрасного парку.

Санаторій «Кристал»
Санаторій «Кристал»

ID: 0199 UKR

Санаторій «Кристал» розташований в нагірній частині курорту, навпроти прекрасного парку. З вікон санаторію відкриваються чудові карпатські пейзажі.

Санаторій «Рубін»
Санаторій «Рубін»

ID: 01911 UKR

Санаторій «Рубін» розташований у мальовничій гірській частині Трускавця, недалеко від ділового центру міста і Бювету мінеральних вод.

Санаторій «Янтар»
Санаторій «Янтар»

ID: 01912 UKR

Санаторій «Янтар» розташований неподалік від центрального парку, поряд з лікувально-оздоровчим комплексом і Бюветом мінеральних вод. Санаторії «Янтар» спеціалізується на лікуванні хворих на цукровий діабет легкого і середнього ступеня тяжкості, у стадії стабільної компенсації і субкомпенсації без проявів гіпоглікемії та кетоацидозу.

Mirotel Resort & Spa
Mirotel Resort & Spa

ID: 01920 UKR

Mirotel Resort & Spa – це місце відпочинку, про який можна тільки мріяти. Для комфорту гостей тут передбачено абсолютно все, максимально прораховані всі потреби і інтереси кожного гостя. Ресторани, банкетний зал, конференц-зал, SPA-зона, VIP-кімнати, ігровий майданчик для дітей та вечірні розваги для дорослих – все є в готелі Mirotel Resort & Spa!

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Подорожі Україною на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Подорожі Україною в Трускавець/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Трускавець за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Подорожі Україною але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Подорожі Україною Трускавець ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Трускавець
Пошук