Закарпаття - унікальний куточок на території України, який славиться прекрасними історичними місцями, архітектурою та санаторіями. До відпочинку в Закарпатті тягне ні з чим незрівнянна природа - це екологічно чисті території, найчистіше повітря і цілющі джерела.

Готель «Reikartz Поляна»
Готель «Reikartz Поляна»

ID: 01914 UKR

Готель «Reikartz Поляна» розташований в мальовничій долині річки Пиня, яка знаходиться у Свалявській улоговині (передгір'ї Українських Карпат). Готель розташований в популярному бальнеологічному курорті Поляна на Закарпатті, на висоті 320 м над рівнем моря. На базі готелю працює SPA & Wellness центр, який спеціалізується на грязелікуванні та бальнеології.

Санаторій "Квітка полонини"
Санаторій "Квітка полонини"

ID: 01921 UKR

Вартість: - корпус "Квітка полонини" - від 140 до 345 грн./добу; - корпус "сузір'я" - від 180 до 680 грн./добу.

Готельно-оздоровчий комплекс  «Жива вода»
Готельно-оздоровчий комплекс «Жива вода»

ID: 0191 UKR

«Жива вода» - це кращий готельно-оздоровчий комплекс у Закарпатті! В мальовничому куточку Карпат, Ви знайдете професійний басейн, наповнений джерельною водою, також до ваших послуг соляна кімната, більярд, російська баня, карпатський чан і СПА - комплекс.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Подорожі Україною на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Подорожі Україною в Закарпаття/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Закарпаття за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Подорожі Україною але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Подорожі Україною Закарпаття ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Закарпаття
Пошук