Полювання в Болгарії має давні традиції. З 70-их років минулого століття в Болгарії існує добре розвинений міжнародний мисливський туризм, що пропонує сьогодні одні з найсолідніших мисливських програм у Європі. Хороший запас дичини, високі трофейні якості, професійна мисливська організація, індивідуальне обслуговування і мисливський успіх є пріоритетом у роботі мисливських господарств. У Болгарії об'єктом полювання є 18 видів ссавців і 20 видів птахів. Серед красивої природи Болгарії мешкають 16000 благородних оленів, ланей 4500, 75000 косуль, кабанів 50000, 2200 муфлонів, 1800 сарн, 2700 глухарів, 900 бурих ведмедів, сотні тисяч фазанів, куріпок, кекликів, а також зграї перелітних птахів - перепілок, гусаків, бекасових. Немає іншої європейської країни з таким великим розмаїттям дичини. У багатьох мисливських господарствах існує унікальна можливість полювати одночасно на 10-12 різних видів дичини.

Огляд полювання в Болгарії
Огляд полювання в Болгарії

ID: 01015 UKR

Полювання в Болгарії має давні традиції. З 70-их років минулого століття в Болгарії існує добре розвинений міжнародний мисливський туризм, що пропонує сьогодні одні з найсолідніших мисливських програм у Європі. Хороший запас дичини, високі трофейні якості, професійна мисливська організація, індивідуальне обслуговування і мисливський успіх є пріоритетом у роботі мисливських господарств.

Полювання на благородного оленя
Полювання на благородного оленя

ID: 01014 UKR

Tрофейная полювання: 1 вересня - 31 січня.

У результаті послідовного проведення політики селекційної полювання в 70-80-х роках минулого століття, на частку Болгарії закономірно припадають 4 світових рекорди на благородного оленя, включаючи і справжній світовий рекорд - 273,60 очок CIC, 16,2 кг. Найбільший вагу трофея оленя - 17,6 кг.

Полювання на глухаря
Полювання на глухаря

ID: 01016 UKR

Мисливський сезон: 15 квітня - 15 травня.

У Болгарії значний запас глухарів існує в Родопах. На самця полюють рано вранці, з підходу, під час токування. Як правило, для досягнення мисливського успіху досить 2-3 виходів.

Полювання на фазана, кекліха та інших пернатих
Полювання на фазана, кекліха та інших пернатих

ID: 01017 UKR

Мисливський сезон відкривається 15 серпня полюванням на перепілку, горлицю, вяхиря, вальдшнеп і бекас. 1 жовтня розпочинається полювання на фазана, куріпку, кеклика, качку і гусака. По всьому протягу Чорноморського узбережжя Болгарії, уздовж Шаблій, Каварни, Балчика, Приморсько, Царьов, проходить "Via Понтійської», відомий шлях перельоту перепілки, вальдшнепа, качки і гуски.

Полювання на кабана
Полювання на кабана

ID: 01018 UKR

Трофейне полювання: круглий рік. Способи полювання: з вишки, із засидженням, загоном.

Національний рекорд (158,20 очок CIC, 27,10 см) займає друге місце в світі (світовий рекорд з 1986 по 2003 р). У Болгарії в багатьох мисливських господарствах можна відстрілювати дорослих кабанів з довжиною трофея більш 20-22 см. Шлюбний період у листопаді-грудні. Рекомендуємо 4-5 мисливських днів, в періоди повного місяця. Полювання з вишки. Найкращий трофей, відстрілявся нашим клієнтом - 29,2 см.

Полювання на косулю
Полювання на косулю

ID: 01019 UKR

Tрофейне полювання: 1 травня - 31 жовтня. Спосіб полювання: в основному з підходу.

Національний рекорд (189,40 очок CIC, 825 г) відстрелений у мисливському господарстві "Болярка". Шлюбний період козулі припадає на другу половину липня - тоді ж шанси відстрілу найбільших трофеїв особливо високі. Дуже приємна полювання на початку травня, коли можливий відстріл найбільшого числа самців козулі.

Полювання на лань
Полювання на лань

ID: 01020 UKR

У Болгарії є великий запас лані в багатьох мисливських господарствах і вона є привабливим об'єктом полювання. Національний рекорд (207,59 очок CIC) відстріляний у мисливському господарстві "Воден" на Дунайській рівнині. Шлюбний період лані в жовтні. Полювання з підходу.

Полювання на муфлона
Полювання на муфлона

ID: 01021 UKR

Tрофейне полювання: протягом року.

Муфлон поширений у багатьох мисливських господарствах Болгарії, значні популяції є в Родопах і на Балканах. Національний рекорд становить 240,05 CIC, 95,6 см. Пропонуються для відстрілу трофеї від 70 до 95 см.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Болгарія / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Болгарія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Болгарія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Болгарія
Пошук