Гренландія (мовою місцевих Калаалліт Нунаат) - найбільший у світі острів (площа Гренландії близько 2 млн. кв. км.), Майже повністю занурений під товщею льоду. Острів Гренландія є другим на планеті покривним льодовиком після Антарктиди. Придатною територією для місцевих жителів є тільки прибережна смуга Гренландії, яка складає близько 19% всієї площі острова. Однак не дивлячись на суворі умови, це місце заворожує унікальністю своєї природи і мисливських трофеїв.

VIP полювання в Гренландії (10 днів)
VIP полювання в Гренландії (10 днів)

ID: 01032 UKR

Даний тур включає в себе всі трофеї Гренландії: вівцебик, карібу, гренландський тюлень, полярний заєць, песець і забезпечує максимальний комфорт проживання в Нууці.

Полювання на карібу і вівцебика (6 днів)
Полювання на карібу і вівцебика (6 днів)

ID: 01033 UKR

Райони полювання: на карібу в районі Kangerlussuaq, на вівцебика в долині річки Робінсон.

Кращим сезоном для полювання в Гренландії є серпень - вересень. Саме в цей час дозволено полювання і на карібу і на вівцебика, а вересень - це період перед гоном карібу, коли роги повністю очистилися, звір менш обережний і є можливість добути кращі трофеї.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Гренландія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Гренландія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Гренландія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Гренландія
Пошук