Захоплюючі пейзажі Гімалаїв - ось місце проведення одних з кращих гірських полювань у світі. Саме тут можна добути, блакитного барана (бхарала), гімалайського тара, мунтжак і леопарда. Також в Непалі дозволено полювання на плямистого оленя (аксис), свинячого оленя і дикого кабана. Після багатьох років, сьогодні знову можна полювати в цій прекрасній країні, відомій як «дах світу».

Огляд полювання в Непалі
Огляд полювання в Непалі

ID: 01023 UKR

Мисливська територія-заповідник Дхорпатанe, - єдине місце в Непалі, де дозволено ліцензійне полювання. Заповідник займає територію понад 1325 кв.км., на висоті від 3000 до 7000 метрів. Полювання в основному проводиться на висоті 3000-5000 метрів. Вище цілий рік лежить сніг.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Непал/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Непал за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Непал ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Непал
Пошук