Іспанія вважається однією з кращих європейських країн для трофейного полювання. Дика краса, різноманітний ландшафт, розмаїття дичини, в поєднанні з багатовіковими традиціями, що збереглися й донині, щороку приваблює сюди найбільш вишуканих мисливців. Полювання в супроводі досвідчених професіоналів-єгерів, якісне європейське обслуговування, прекрасна кухня, проживання в затишних лоджах - принесуть Вам почуття приємного задоволення і звичайно ж яскраві спогади, залишаючи бажання повернутися знову.

Полювання на Серну Піренейську
Полювання на Серну Піренейську

ID: 01050 UKR

Серна Піренейська. Найбільша і за розміром і за величиною трофея, їх двох підвидів серн мешкають в Іспанії. Для даного виду полювання потрібна добра фізична форма мисливця, a постріли проводяться зазвичай з відстані в 250-300 метрів. Сезон полювання: з кінця жовтня, до кінця листопада. Серна кантабрийська: це тварина з приблизною вагою в 25-30 кг. Сезон полювання: в листопаді відстрілюються кращі трофеї.

Полювання на козерога
Полювання на козерога

ID: 01051 UKR

Полювання в Іспанії особливо заволікає тих, хто бажає отримати одного із самих знатних трофеїв – іспанського козерога, живучого тільки на території цієї держави.

Полювання на гривистого барана та майоркінського козла
Полювання на гривистого барана та майоркінського козла

ID: 01052 UKR

Гривистий баран інтродукований з пустельних гір у Сахарі (Північна Африка) у кілька приватних володінь в Іспанії. Національний парк Сьєрра-Еспуні в Іспанії має в дикій природі популяцію приблизно в 1500 голів. Це прекрасна тварина для спортивного полювання, особливо захоплюючою в дикій природі, і складне для видобутку навіть на огороджених територіях.

Дикий козел Бок (Balearian Boc) є єдиною великою твариною для полювання на Балеарських островах, а Майорка унікальне місце для видобутку цього ексклюзивного трофею.

Полювання на інших копитних
Полювання на інших копитних

ID: 01053 UKR

Олень, лань, муфлон та кабан - ці чотири види розповсюджені у всіх районах іберійського полуострова та можуть бути сумісними з будь-якими іншими полюваннями.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Іспанія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Іспанія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Іспанія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Іспанія
Пошук