Полювання на ведмедя в Хабаровському краї
Полювання на ведмедя в Хабаровському краї

ID: 01036 UKR

Бурого ведмедя в Хабаровському краї не менше, аніж на Камчатці. Враховуючи багаторічний підвищений попит на бурого ведмедя на Камчатці, де вибираються найбільші трофейні екземпляри, полювання на нього в Хабаровському краї стає хорошою можливістю добути гідний екземпляр. Трофей бурого ведмедя видобутий в Хабаровському краї в 2013р. визнаний рекордом Росії.

Найкращим часом полювання в Хабаровському краї на бурого ведмедя, вважаються осінь і весна.

Камчатка. Полювання на бурого ведмедя
Камчатка. Полювання на бурого ведмедя

ID: 01037 UKR


Камчатка. Полювання на вовка
Камчатка. Полювання на вовка

ID: 01038 UKR


Полювання на сніжного барана
Полювання на сніжного барана

ID: 01039 UKR

Полювання проводиться на висоті 1100 - 1700 м. над рівнем моря. Близькість океану і вітер, а також невеликі висоти над рівнем моря, де мешкають снігові барани, виключають недолік кисню і гірську хворобу. Трофеї: від 80 см. до 110 см. Мисливцям можна розраховувати на 88 см. - 98 см. Найчастіше зустрічається такий результат.

Камчатка. Полювання на Чукотського лося
Камчатка. Полювання на Чукотського лося

ID: 01040 UKR

На території Камчатського краю мешкає дві відносно ізольовані один від одного угруповання Чукотського лося (Alces Alces buturlini), причому одна з них (півострівна) створена штучно, шляхом інтродукції з іншої. Деякі екземпляри здобутих на Камчатці биків перевищують вагу 700 кг. Розмір трофеїв :. Довжина лопат від 75 см до 140 см, ширина від 30 см. до 55 см., розмах від 100 см. до 190 см. Вага від 18 кг. до 50 кг.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Росія. Далекосхідний округ/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Росія. Далекосхідний округ за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Росія. Далекосхідний округ ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Росія. Далекосхідний округ
Пошук