Марко Поло - один з найпрекрасніших гірських баранів і дуже завидний і престижний мисливський трофей. Він живе високо в горах і не кожен мисливець здатний пристосуватися до цих висот через розрядженt повітря. Не можна йти на це полювання без попереднього медичного обстеження. Три підвиди гірського барана знайдені в Киргизії і Таджикистані: Хумо гірський баран, баран Марко Поло і баран Карелін. Полювання вимагає від мисливців навичок верхової їзди, оскільки це робить переміщення в горах більш легким. Ви будете потребувати спеціального обладнання: гірські черевики і теплий одяг (особливо нижня білизна), спальний мішок, килимок.

Полювання в Киргизії
Полювання в Киргизії

ID: 0104 UKR

Сезон полювання - з 15 серпня по 1 грудня і з 6 січня по березень. Кращий час жовтень-листопад і січень-лютий. У серпні баран піднімається високо в гори через спеку.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Середня Азія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Середня Азія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Середня Азія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Середня Азія
Пошук