Полювання на альпійського козерога
Полювання на альпійського козерога

ID: 01041 UKR

Регіони полювання: Камнішка-Савінський Альпи. Дозволений сезон полювання: з 1 серпня по 31 грудня. Час полювання: вранці з світанку і ввечері перед заходом сонця і до настання темряви. Способи полювання: з підходу. Дальність стрільби: 120-300 м.

Полювання на альпійську сарну
Полювання на альпійську сарну

ID: 01042 UKR

Регіони полювання: Гірський хребет Караванке, Камнішка-Савінський і Юлійські Альпи. Дозволений сезон полювання: з 1 серпня по 31 грудня. Час полювання: вранці з світанку і ввечері перед заходом сонця і до настання темряви. Способи полювання: з підходу. Дальність стрільби: 120-300 м.

Полювання на благородного оленя
Полювання на благородного оленя

ID: 01043 UKR

Регіони полювання: Камнішка-Савінський Альпи, Юлійські Альпи, Брдо (колишня резиденція Йосипа Броз Тіто). Дозволений сезон полювання: з 1 вересня по 31 грудня. Час полювання: вранці з світанку і ввечері перед заходом сонця і до настання темряви. Способи полювання: з підходу і з вишки. Дальність стрільби: 50-250 м.

Полювання на європейську лань
Полювання на європейську лань

ID: 01044 UKR

Регіон полювання: Брдо (колишня резиденція Йосипа Броз Тіто). Дозволений сезон полювання: з 1 вересня по 24 грудня. Час полювання: вранці з світанку і ввечері перед заходом сонця і до настання темряви. Способи полювання: з підходу і з вишки. Дальність стрільби: 50-250 м.

Полювання на кабана
Полювання на кабана

ID: 01045 UKR

Регіони полювання: Кочовище. Дозволений сезон полювання: з 1 квітня по 31 січня (у вольєрі круглий рік). Час полювання: протягом усього дня, а також увечері при повному місяці. Способи полювання: загоном і з вишки. Дальність стрільби: 10-100 м.

Полювання на козулю
Полювання на козулю

ID: 01046 UKR

Регіони полювання: Камнішка-Савінський Альпи, Юлійські Альпи. Дозволений сезон полювання: з 1 травня по 31 жовтня. Час полювання: вранці з світанку і ввечері перед заходом сонця і до настання темряви. Способи полювання: з підходу і з вишки. Дальність стрільби: 50-250 м.

Полювання на ведмедя
Полювання на ведмедя

ID: 01047 UKR

Регіони полювання: Кочовище. Дозволений сезон полювання: березень-квітень і жовтень-листопад. Час полювання: ввечері при повному місяці. Способи полювання: з вишки. Дальність стрільби: 50-100 м.

Полювання на муфлона
Полювання на муфлона

ID: 01048 UKR

Регіони полювання: Камнішка-Савінський Альпи, Юлійські Альпи, Кочовище. Дозволений сезон полювання: з 1 серпня по 28 лютого (у вольєрі круглий рік). Час полювання: вранці з світанку і ввечері перед заходом сонця і до настання темряви. Способи полювання: з вишки. Дальність стрільби: 50-100 м.

Полювання на фазана і куріпку
Полювання на фазана і куріпку

ID: 01049 UKR

Регіони полювання: Помурье. Дозволений сезон полювання: з 1 вересня по 28 лютого. Час полювання: весь день.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Словенія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Словенія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Словенія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Словенія
Пошук