Зімбабве - це воістину Мекка африканського сафарі, і одночасно це також одна з найскладніших країн для полювання. Подорож в Зімбабве - інтригуюча пригода. Країна чарує дивовижною красою природи, багатими декораціями чудових пейзажів і різноманітністю мешканців фауни. Мисливці їдуть сюди за «Великою п'ятіркою» (BigFive): Капським буйволом, левом, носорогом, слоном і леопардом.

Полювання в Зімбабве
Полювання в Зімбабве

ID: 0105

Полювання в Зімбабве може проводитися цілий рік, однак кращий період полювання триває з квітня по листопад. Ми можемо запропонувати полювання в кількох областях Зімбабве, щоб виконати всі побажання наших клієнтів.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Полювання на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Полювання в Зімбабве/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Зімбабве за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Полювання але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Полювання Зімбабве ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Зімбабве
Пошук