Риболовля в Чехііі
Риболовля в Чехііі

ID: 00558 UKR

Чудова природа, доглянуті зарибнені водойми, розвинена інфраструктура і недорогий сервіс - все це риболовля в Чехії. Більше 60 видів прісноводних риб прекрасно себе почувають у численних річках, озерах і ставках. Серед них, наприклад, лящ, товстолобик, амур, плотва, щука, окунь, сом, судак, голець, лин. Окремо стоять форелеві водойми, де можна зловити струмків і райдужну форель, Палію, харіуса. Але найулюбленішою і самої вирощуваної рибою в Чехії є короп.

Риболовля на озері Ліпно
Риболовля на озері Ліпно

ID: 00559 UKR

Площа Ліпенского озера +4870 га, його середня глибина 7м, воно знаходиться 725 метрів над рівнем моря і є раєм для любителів рибної ловлі. З п'ятдесятих років, коли було водосховище побудовано, ніколи вода повністю не зливалася і риба в ньому досягає великих розмірів. У воді озера Ліпно можна знайти велику кількість різної риби (короп, судак, щука, форель, вугор, окунь, все частіше тут з'являється сом).

Рибальський тур « Шуманський осетер»
Рибальський тур « Шуманський осетер»

ID: 00560 UKR

Ловля здійснюється за принципом "Зловив-відпустив". За погодженням кілька примірників можна залишити собі.

Ціна туру для 2 осіб 2200 євро. Для кожного наступного рибалки 900 євро.

Риболовля вихідного дня на Шуманський озерах
Риболовля вихідного дня на Шуманський озерах

ID: 00561 UKR

Ціна туру для 2 осіб 1200 євро. Для кожного наступного 400 євро.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Чехія / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Чехія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Чехія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Чехія
Пошук