2 дня риболовлі на річці Лім
2 дня риболовлі на річці Лім

ID: 00551 UKR

Річка Лім - найбільша притока Дріни. Протікає по території Чорногорії, Албанії, Сербії, Боснії і Герцеговини. Довжина - 220 км. Найцікавіша частина риболовлі між Біло Поле і Прієполе. У вилові в основному підуст, харіус і таймень.

2 дня риболовлі на річці Тара
2 дня риболовлі на річці Тара

ID: 00552 UKR

Річка Тара - гордість Чорногорії (довжина 144км), належить до басейну Дунаю і є однією з найкрасивіших річок у світі. Протікає через, один з найдовших каньйонів у світі, (у ряді джерел вважається найглибшим в Європі і другим за глибиною у світі після каньйону Колорадо). Протяжність ущелини 78 км, найбільша глибина 1300 метрів). Дуже популярна для рафтингу. Основні трофеї: форель, харіус і таймень.

3 дня риболовлі в Чорногорії
3 дня риболовлі в Чорногорії

ID: 00553 UKR

Даний тур включає в себе риболовлю на річках Тара та Лім і озері Плав

7 днів риболовлі на річках Чорногорії
7 днів риболовлі на річках Чорногорії

ID: 00554 UKR

Тур включає в себе сім днів риболовлі і шість днів проживання.

Трофеї: таймень, харіус, підуст, форель.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Чорногорія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Чорногорія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Чорногорія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Чорногорія
Пошук