Велика частина наших співвітчизників сприймає Єгипет як країну пляжного відпочинку, деяку різноманітність в який вносить прогулянка навколо пірамід на верблюдах. Ми хочемо познайомити Вас із справжньою риболовлею в Єгипті, не тієї яку Вам запропонують в кожному готелі, і яка більше походить на спокійну морську прогулянку, а справжньою спортивною риболовлею. Це пропозиція для тих, для кого риболовля не просто задоволення, а стиль життя.

Риболовля в Хургаді
Риболовля в Хургаді

ID: 00535 UKR

Більша частина наших співвітчизників сприймає Єгипет як країну пляжного відпочинку, деяку різноманітність в який вносить прогулянка навколо пірамід на верблюдах. Ми хочемо познайомити Вас зі справжньою риболовлею в Єгипті, не тією яку Вам запропонують у кожному готелі, і яка більше походить на спокійну морську прогулянку, а справжньою спортивною риболовлею. Це пропозиція для тих, для кого риболовля не просто задоволення, а стиль життя.

Риболовля в Шарм-Ель-Шейх на круїзній яхті
Риболовля в Шарм-Ель-Шейх на круїзній яхті

ID: 00528 UKR

Червоне море багате рибою і у Вашому трофейному списку можуть виявитися кілька видів тунців (боніто, фрегат, жевтоперий, чернопорі і блакитний), кілька видів каранкса (найбільш численні Блек Джек) і луціанів, риба-імператор, близько 19 видів груперів, барракуди, ваху, дорадо. Зустрічається риба-вітрильник і марлін, частіше чорний.

Риболовля на водосховищі Насер
Риболовля на водосховищі Насер

ID: 00536 UKR

Нільський окунь, безумовно, належить до числа «знакових» риб. Це величезний хижак із сімейства окунеподібних досягає ваги до 200 кг при довжині в 2 м. Для рибалки, схильного до далеких подорожей, вважається великим упущенням, якщо він не спробував свої сили в лові першого номера серед усіх хижих риб африканського континенту.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Єгипет/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Єгипет за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Єгипет ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Єгипет
Пошук