Аландські острови - архіпелаг у мілководному Балтійському морі. Знаходиться на півдорозі між Фінляндією і Швецією. Маючи площу всього півтори тисячі квадратних кілометрів, налічує більше 6000 тисяч островів. Жилих, втім, менше одного відсотка. Та й з тих, більшість жилих сезонно. Острови мають м'який клімат і славляться максимумом сонячних днів у всій Скандинавії. Коли на материку вирують морози, там триває довга осінь. Любителям рибної ловлі, там роздолля.

Огляд риболовлі у Фінляндії
Огляд риболовлі у Фінляндії

ID: 00539 UKR

Що може запропонувати Фінляндія для риболовлі? Та практично все. Великі проточні озера з пристойними глибинами і безліччю островів. Маленькі лісові озерця з джерельними джерелами, глибокі річки з рівною течією, уловисті пороги з кришталево чистою водою і ще величезне по протяжності морське узбережжя Фінської і Ботнічної заток з унікальними Аландськими островами.

Рибалка на Південному узбережжі Фінляндії
Рибалка на Південному узбережжі Фінляндії

ID: 00540 UKR

Ми пропонуємо вам якісні послуги та незабутні враження від риболовлі на південному узбережжі Фінляндії. Риболовля проводиться в основному на Фінській затоці недалеко від Ловііса, Перно, Порвоо, Sipo і Гельсінкі.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Фінляндія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Фінляндія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Фінляндія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Фінляндія
Пошук