Адріатичне море відрізняється тривалим рибним сезоном і м'яким кліматом, відмінно відповідним для риболовлі, погодні умови гарантують успішний BIG GAME ФІШИНГ.

Огляд риболовлі в Хорватії
Огляд риболовлі в Хорватії

ID: 00518 UKR

Адріатика відома своїми численними островами і чистим моряем і є справжньою перлиною Хорватії, тому є широко відвідуваним туристами місцем. Море вдається в материк на 796 кілометрів, ширина моря близько 216,7 кілометрів, а середня глибина 173 м. Загальна довжина берегової лінії (материка і островів) 7,912 км, налічується більше 1700 островів, острівців і скель.

Риболовля в Адріатичному морі
Риболовля в Адріатичному морі

ID: 00569 UKR

Хорватія і Адріатичне море - це унікальне місце в Європі для морської риболовлі класу Біг Гейм. Адріатичне море відрізняється тривалим рибним сезоном і м'яким кліматом, відмінно підходить для риболовлі. Адріатика відома своїми численними островами і чистої моря і є справжньою перлиною Хорватії, тому є широко відвідуваним туристами місцем.

Рибальський тур "Карпи Хорватії"
Рибальський тур "Карпи Хорватії"

ID: 00570 UKR

Озеро Шумбар добре відомо всім любителям коропової риболовлі своїми рекордами.

Озеро Трібаль (Tribalj) є одним з кращих водойм для лову коропа в Хорватії.

На південь від міста Запрешич, красиве озеро Зоярка, територія якого є орнітологічним заповідником «Запрешич-Сава. Максимальний розмір коропів, які виловлюються досягає рівня трофеїв озера Шумбар, саме тут встановлено світовий рекорд - короп вагою 39,4 кг
Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Хорватія / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Хорватія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Хорватія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Хорватія
Пошук