Морська рибалка
Морська рибалка

ID: 00590 UKR

Ісландія - казкова «крижана країна». Кожен, хто хоч одного разу бував тут, вже ніколи не забуде її незвичайну природу. Тут, в "двох кроках" від полярного кола, можна повною мірою насолодитися чудовою риболовлею.

Річкова рибалка
Річкова рибалка

ID: 00591 UKR

Ісландія - по праву вважається найкращим місцем у світі для любителів лососевої і форелевої риболовлі. Багаті дикою рибою річки, первозданна природа, прекрасна організація риболовлі і відмінні лоджи для проживання рибалок, все це з успіхом компенсує високі ціни і нелегкий переліт.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Ісландія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Ісландія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Ісландія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Ісландія
Пошук