Коста-Брава (ісп. «дикий скелястий берег» або «берег сміливих») - північно-західна частина узбережжя Каталонії в провінції Жерона поблизу кордону з Францією. Це один з наймальовничіших куточків Середземноморського узбережжя, об'єднуючий чудові пляжні курорти з зонами для активного відпочинку і туризму.

Струмкова форель в каньйоні
Струмкова форель в каньйоні

ID: 00526 UKR

Вибравши цей тур, Ви охопити всі кращі місця Арагонських Піренеїв, насолодитеся уловом різних видів риб на різних водоймах, навчитеся новим технікам лову. Так само політ на вертольоті подарує незабутні враження та позитивні емоції.

Тиждень в Піренеях
Тиждень в Піренеях

ID: 00525 UKR

Вибравши цей тур, Ви захопити всі кращі місця Арагонських Піренеїв. Насолодитеся уловом різних видів риб на різних водоймах, навчитеся новим технікам лову. Так само політ на вертольоті подарує незабутні враження та позитивні емоції.

Тунець біля узбережжя Коста Брава
Тунець біля узбережжя Коста Брава

ID: 00521 UKR

У період 20/02 - 10/05 вздовж узбережжя Коста Брава проходить міграція сардини. Тому в ці місця прагне на годівлю величезна кількість тунця. Море буквально кипить, там де зустрічається зграя сардини і тунця. Для рибалок це час благодаті. На тунця не потрібно виходити на багато кілометрів у море та з снастів потрібен тільки спінінг.

6 днів на озері Baells
6 днів на озері Baells

ID: 00542 UKR

Озеро Baells знаходиться в серці Каталонії, в передгір'ях Піренеїв, біля підніжжя гори Queralt і біля річки Llobregat, в 50 км від князівства Андорра. Рибалки з'їжджаються сюди за великими щуками, які в Іспанії велика рідкість.

Риболовля біля берегів Барселони
Риболовля біля берегів Барселони

ID: 00543 UKR

Найбільш популярні види риболовлі на узбережжі в районі Барселони - це тролінг (trolling) і донна рибалка (bottom fishing). Крім того можна з успіхом ловити на спінінг. Той чи інший вид риболовлі кращий в залежності від пори року, досвіду самих рибалок та їх побажань.

6 днів на озері Susqueda
6 днів на озері Susqueda

ID: 00544 UKR

Озеро Susqueda - область Сельва в Каталонії, провінція Жирона. Розташоване в районі масиву Guilleries, на лівому березі річки Тер. Надзвичайно гарне дике місце, абсолютно не займане людиною.

7 днів риболовлі на річці Ебро
7 днів риболовлі на річці Ебро

ID: 00545 UKR

Між Барселоною і Сарагосою, в 250 км від аеропорту Барселони, знаходиться справжній райський куточок, річка Ебро - найдовша річка Іспанії (900 км). На річці побудовані 3 великих водосховища: Каспе - Мікененза, Ріба Роха, Флікс. Сьогодні улюблене місце спортивної риболовлі для туристів з усієї Європи.

9 днів риболовлі в морі і на озері
9 днів риболовлі в морі і на озері

ID: 00546 UKR

Ця програма підходить для відпочинку великою компанією, де ви можете порибалити (на морі і озерах) і відпочити. У море виходимо на спеціально обладнаних під риболовлю яхтах, у супроводі команди професіоналів.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Іспанія / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Іспанія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Іспанія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Іспанія
Пошук