Риболовля на гірських альпійських ріках
Риболовля на гірських альпійських ріках

ID: 00567 UKR

Доломітові Альпи, внесені до списку ЮНЕСКО, як унікальний природний об'єкт. Тільки тут можна побачити природне явище, зване Альпійським Займанням. На світанку і заході, сонце, низько висить над горизонтом, сонце на кілька хвилин висвітлює мінерал доломіт своїм світлом. І він відображаючи промені стає пурпурно-помаранчевим, поступово змінюючи колір на кремово-рожевий.

Риболовля на високогірних альпійських озерах
Риболовля на високогірних альпійських озерах

ID: 00568 UKR

Доломітові Альпи - гірський масив в східних Альпах на північному сході Італії. Складається, переважно, з кольорового каменю доломіту, забарвлюється під променями сонця в прекрасні кремово-рожеві тони. Біля підніжжя гір - порослі лісами схили і зелені луки, що покриваються щовесни килимом із квітів. У долинах розкидані симпатичні альпійські курортні містечка, дивно гармонійно вписані в навколишній пейзаж, кожен з них сучасний і щедро наділений всіма благами цивілізації, що робить відпочинок тут незвичайно комфортабельним і цікавим. Тут, майже завжди, багато сонця, прекрасний середземноморський і альпійський клімат. У цих, приголомшливих своєю красою місцях, ми пропонуємо Вам випробувати свою рибальську вдачу на високогірних річках і озерах.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Італія / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Італія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Італія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Італія
Пошук