В цілому трофейна морська рибалка на Кабо-Верде гарна круглий рік завдяки злиттю теплих екваторіальних і холодних течій з Канарських островів, що дозволяють стимулювати зростання планктону - основу харчового ланцюга більшості мешканців океану. Тут мешкає близько 200 видів риб, різних акул, скатів, лобстерів, крабів, молюсків і черепах.

Риболовля на Кабо Верде
Риболовля на Кабо Верде

ID: 0053 UKR

Республіка Кабо-Верде пропонує туристам рідкісне поєднання первісної природи і європейського рівня сервісу. Сюди приїжджають, щоб відпочити від цивілізації і досліджувати унікальний підводний світ островів. Крім того, республіка Кабо-Верде є одним з п'яти світових центрів віндсерфінгу, а також одним зі світових центрів спортивної рибної ловлі.

Берегова риболовля на Санту Антау
Берегова риболовля на Санту Антау

ID: 00530 UKR

У Вас є унікальна можливість спіймати з берега марліна, акулу, тунця, каранксов, снепперов і освоїти способи берегової ловлі трофейних риб. Острів Санта-Антау один з найкрасивіших і найзеленіших островів Кабо-Верде. Це другий за величиною острів Кабо-Верде вулканічного походження, зберіг на своїй території залишки минулого, наприклад знамениті кратери Кова.

Риболовля на Сао Вінсенте (Кабо Верде)
Риболовля на Сао Вінсенте (Кабо Верде)

ID: 00537 UKR

Пропонований тур розрахований на 7 днів перебування на о.Сан Вінсенте і 5 морських рибалок (виходячи з досвіду 4-5 рибалок вважаємо оптимальною кількістю). Кількість рибалок до 4 чоловік.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Кабо Верде / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Кабо Верде за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Кабо Верде ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Кабо Верде
Пошук