Різноманітність природних зон вказує на багатство рослинного і тваринного світу республіки Казахстан. За інформацією зоологів сьогодні в Казахстані росте понад шести тисяч видів рослин, на просторах країни гніздяться близько 500 видів птахів, у річках та озерах постійно проживають 107 видів риб. Для збереження багатств флори і фауни в Казахстані створено мережу національних природних заповідників.

Огляд риболовлі в Казахстані
Огляд риболовлі в Казахстані

ID: 00523 UKR

Казахстан рибалки знають. Та й як не знати настільки славні місця, де без риби виїде хіба що немовля, яке ще не вміє тримати вудку. Місць, де від душі можна половити рибу і відпочити - безліч.

Риболовля в дельті річки Ілі
Риболовля в дельті річки Ілі

ID: 00547 UKR

Ілі - найбільша річка в Семиріччі. Її довжина - 1439 км. Свій початок річка бере в Китаї, на території Алматинської області вона утворює штучне водосховище Капчагай і впадає в озеро Балхаш. Її дельта - найбільша природня внутрішня дельта Центральної Азії. Долина річки повна контрастів і несподіванок.

Риболовля в гирлі річки Каратал і річки Лепси
Риболовля в гирлі річки Каратал і річки Лепси

ID: 00548 UKR

Мета Вашої риболовлі - сом (Silurus glanis). Деякі екземпляри виловлені в цих місцях досягали до 5 метрів завдовжки і вагою до 300 кг. Зараз вони вкрай рідкісні, а ось трофеї вагою в 40-90 кілограм в гирлах річок Каратал, Лепси абсолютно реальні.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Казахстан/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Казахстан за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Казахстан ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Казахстан
Пошук