Риболовля в Кенії по праву займає лідируюче місце на східному узбережжі Африки. Місце риболовлі залежить від видів риб, яких Ви хочете зловити. Основні райони: Канал Пемба, Момбаса, Ватаму, Малінді, Нгомені, Ківайю і Острови Ламу.

Риболовля в протоці Пемба
Риболовля в протоці Пемба

ID: 00533 UKR

Одним з кращих місць для риболовлі на марлинів в Африці є канал Пемба. Це смуга океану шириною приблизно 23 морські милі, розташована між островом Пемба і східним узбережжям африканського материка. Пролив діє як труба, через яку пропливає багато різновидів прохідної риби для спортивного лову. Тут виловлюється 75% всіх марлінових, спійманих за сезон на континенті.

Риболовля в регіоні Малінді / Ватаму
Риболовля в регіоні Малінді / Ватаму

ID: 00534 UKR

Узбережжя Малінді і найближче сельце Ватаму - це 155 км тропічних пляжів з тонким білим піском. Морський національний парк Малінді - популярне місце для дайвінгу та сноркелингу. У його прибережних коралових рифах водиться незліченне число різноманітних морських істот.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Кенія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Кенія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Кенія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Кенія
Пошук