Одним з найбільш захоплюючих розваг в Еміратах є глибоководна рибалка в Перській затоці. На комфортабельній яхті, обладнаній всім необхідним, ви зробите незабутню подорож по затоці і отримаєте ні з чим незрівняне задоволення від вдалої риболовлі. Рибалити можна кількома способами, але найцікавіше, коли яхта встає на якір і ви ловите рибу прямо з борту, міцно тримаючи лісочку в руках. Специфіка риболовлі така, що якщо ви потрапили на рибне місце, то клювання буде таким, що вам і не снилося.

Огляд риболовлі в ОАЕ
Огляд риболовлі в ОАЕ

ID: 00541 UKR

Одним з найбільш захоплюючих і традиційних занять в ОАЕ є рибалка у водах Перської затоки і Індійського океану, багатих різноманітною рибою. Традиційно рибна ловля для Еміратів до відкриття нафтових родовища була невід'ємною частиною життя і одним з основних джерел прожитку і доходу країни.

Риболовля в Перській затоці
Риболовля в Перській затоці

ID: 00512 UKR

Районом лову є південно-східна частина Перської затоки.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в ОАЕ / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в ОАЕ за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля ОАЕ ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній ОАЕ
Пошук