о. Мадейра - вершина величезної підводної гори висотою більше 5000 м, загальною площею в 741 кв.км, 57 км в довжину і 22 завширшки, острів Мадейра знаходиться в 500 км від узбережжя Африки і 1000 км від континентальної Португалії - в півтора годинах льоту від Лісабона.

Огляд рибалки на о-ві Мадейра
Огляд рибалки на о-ві Мадейра

ID: 0051 UKR

Після того як у середині 80-х років відомий англійський капітан Родді Хейс «відкрив» острів для першокласної риболовлі, за Мадейрою закріпилася слава місця, де ловляться найбільші марліни планети.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Португалія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Португалія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Португалія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Португалія
Пошук