Риби Словенії і секрети їх лову
Риби Словенії і секрети їх лову

ID: 00555 UKR

У річках і озерах Словенії водиться 93 види риб, 33 з яких охороняються. Для спортивної риболовлі представляє інтерес 25 видів. У Словенії у Вас є можливість добути ендемічні види адриатичного басейну, серед яких особливе місце займає мармурова форель (soška postrv) - найбільший європейський вид форелі.

Риболовля в Словенії
Риболовля в Словенії

ID: 00556 UKR

Риболовля в Словенії вважається однією з найкращих в Європі через величезну кількость риби та якості місцевих річок і озер. Найчистіші водойми дозволяють зберегти велику різноманітність риб, рибалки отримають задоволення не тільки від риболовлі, а й від незабутніх словенських пейзажів.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в Словенія / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Словенія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля Словенія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Словенія
Пошук