За чавичем в затоку Брістоль
За чавичем в затоку Брістоль

ID: 00584 UKR

Без перебільшення можна сказати, що, цей віддалений регіон Аляски надає рибалкам найкращу в світі риболовлю на лосося. Щороку в затоку Брістоль, розташовану на західному узбережжі, сотнями тисяч, вони повертаються на нерест. Це найкраще місце для лову королеви лососів - чавичі, а також, найсмачнішої з них, - нерки.

Риболовля - економ на п-ові Кенай
Риболовля - економ на п-ові Кенай

ID: 00585 UKR


Риболовля на озері Іліамна
Риболовля на озері Іліамна

ID: 00586 UKR

Озеро Іліамна (Iliamna) - є найбільшим озером на Алясці, і одним з найбільших в Північній Америці. Стара російська назва - озеро Шелехово. У нього впадають дві річки з риболовлею «світового класу» - Гіблартар і Коппер.

Риболовля на острові Ситка
Риболовля на острові Ситка

ID: 00587 UKR

Острів Ситка або острів Баранова (Baranof Island) - на південному сході Аляски тісно пов'язаний з російською історією. Тут губернатор Російсько-американської компанії Олександр Баранов заклав перше поселення, назване Новоархангельськом. Славиться Ситка на весь світ своєю відмінною риболовлею. Тут можна здійснювати як океанську, так і прісноводну риболовлі на річках і озерах. В основному Ситка знаменита своїм відмінним палтусом, і лососем - чавичі і кижуча. Тут також можна зловити тріску і морського окуня, а в прісних водах - різні види форелі та ін.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Риболовля на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Риболовля в США, Аляска / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в США, Аляска за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Риболовля але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Риболовля США, Аляска ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній США, Аляска
Пошук