Міжнародний оздоровчий центр дитячого та молодіжного туризму Grand Victoria 3 * - розташований на півострові Халкідікі в 100 км від аеропорту «Македонія» м. Салоніки в селищі Ханіоті.

Міжнародний оздоровчий центр дитячого та молодіжного туризму Grand Victoria 3*
Міжнародний оздоровчий центр дитячого та молодіжного туризму Grand Victoria 3*

ID: 0047 UKR

Розташування табору на головній дорозі забезпечує вільний доступ до нього, як з аеропорту, так і з самого селища Ханіоті, де панує курортна атмосфера з безліччю торгівельних лавок, магазинів, дитячих майданчиків і прекрасним піщаним пляжем. Це і робить дане селище чудовим для дитячого відпочинку.

Міжнародний дитячий табір в Греції ELLIN CAMP SKOURAS
Міжнародний дитячий табір в Греції ELLIN CAMP SKOURAS

ID: 00422 UKR

Вартість: 14 084 грн. за 7 ночей. Діти вікової категорії від 6 до 17 років.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Світ дитинства на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Світ дитинства в Греція/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Греція за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Світ дитинства але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Світ дитинства Греція ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Греція
Пошук