Порт Авентура (ісп. Port Aventura) — один з найбільших парків атракціонів в Європі, розташований в р. Салоу (Іспанія) на Золотом березі. До нього можна добратися за 1 годину з Барселони, також за 10 хвилин їзди від парку розташований аеропорт р. Реус. Порт Авентура побудований британською компанією Tussauds Group в 1995 році, але через два роки був проданий Universal.

Відпочинок в Порт Авентуре
Відпочинок в Порт Авентуре

ID: 00415 UKR

Порт Авентура - єдиний у своєму роді тематичний парк в Європі - розташований недалеко від теплих сонячних пляжів побережжя Коста Дорада. Ви зробите фантастичну подорож в п'ять казкових світів: Середземномор'я, Полінезію, Китай, Дикий Захід і Мексику! Близько 90 самобутніх вистав, якими впродовж всього дня можна милуватися в театрах і на вулицях, приведуть в захват дорослих і дітей і залишать відчуття справжнього свята.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Світ дитинства на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Світ дитинства в Іспанія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Іспанія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Світ дитинства але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Світ дитинства Іспанія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Іспанія
Пошук