Є одна країна, незнаюча кордонів у винахідливості і фантазії. Називається вона Леголенд, імперія для гостей з креативним мисленням, юних конструкторів, що відкривають для себе нові горизонти і просто любителів пригод. Леголенд - це перший в Германії розважальний парк усесвітньо-знаменитої фірми LEGO.

Відпочинок в Legoland Deutschland
Відпочинок в Legoland Deutschland

ID: 00416 UKR

Місто Лего, так ще називають цю місцевість, розташований в баварському містечку Гюнцбург, в 70 км. від Мюнхена. Парк надзвичайно зручно розташований в безпосередній близькості від автобану А8, що сполучає найбільші міста Мюнхен і Штутгарт, з'їзд у напрямі Гюрцбурга.

Відпочинок в Movie Park в Німеччині
Відпочинок в Movie Park в Німеччині

ID: 00417 UKR

Movie Park – один из кращих кінопарків світу. Хочете стати учасником Ваших улюблених фільмів компанії Warner Brothers, відчути себе рятівником міста або відправитися на дослідження покритого таємницею «Бермудського трикутника»?


Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Світ дитинства на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Світ дитинства в Німеччина/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Німеччина за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Світ дитинства але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Світ дитинства Німеччина ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Німеччина
Пошук