Аланія - популярный курортний центр Турецької Рів'єри. Аланія знаходиться на березі середземного моря и являєтся самим південним і східним пляжним курортом Турції. Саме місто Аланія розташоване серед бананових плантацій, апельсинових і лимонних садів на великому скалистому мисі, неначе б то врізаному в море.

 «Banana club» в Турції
«Banana club» в Турції

ID: 0046 UKR

Міжнародний Молодіжний клуб «Вanana» розташований в 2.5 км від центру міста Аланія на базі клубного отелю «Banana Club Hotel» 4*. Вік від 10 до 19 років. Вартість: $1020. ДАти заїздів: 01.08.-15.08.2015р., 15.08.-29.08.2015р.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Світ дитинства на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Світ дитинства в Турція/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Турція за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Світ дитинства але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Світ дитинства Турція ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Турція
Пошук