Дитячі табори в Україні це завжди ідеальний варіант відпочинку наших дітей, коли у батьків немає можливості піти у відпустку. 

Дитячий табір «Джерело» - 2014  смт. Буча
Дитячий табір «Джерело» - 2014 смт. Буча

ID: 00410 UKR

Дитячий оздоровчий табір «ДЖЕРЕЛО» розташований на 13 га живописної курортної зони в 25 км від центра Києва в тихому зеленому передмісті смт. Буча, на території бувшої садиби цукрозаводчика Терещенка. Природа на території табору різноманітна та унікальна. Тут ростуть соснові та мішані ліси, багато квітучих полян, озер. Повітря неймовірно чисте і цілюще, настояне на ароматах соснової смоли, що сприяє оздоровленню та підвищенню імунітету.

Дитячий Оздоровчий Центр «Зміна» в с.Клавдієво
Дитячий Оздоровчий Центр «Зміна» в с.Клавдієво

ID: 00411 UKR

Дитячий оздоровчий табір «Зміна» вдало розташований в сосновому лісі, на території 16 гектарів неповторного ландшафту для відпочинку та оздоровлення. Тут ростуть соснові та мішані леси, багато квітучих полян, озер. Повітря неймовірно чисте та цілюще, настояне на ароматах сили сосни, що сприяє оздоровленню та зміцненню імунітету.

Дитячий табір «Акорд»
Дитячий табір «Акорд»

ID: 00412 UKR

Санаторний комплекс «Пуща – Озерна» розташований в передмісті Києва. Паркова зона і дендропарк розташовані на території 75 га. Особливий мікроклімат створює поєднання хвойного і листяного лісу. Лікарські властивості такого повітря відрізняються високим вмістом смолисто-бальзамічного аромату та озону, що забезпечує природну аромотерапію.

Шкільні розповіді Каменец-Подільский.
Шкільні розповіді Каменец-Подільский.

ID: 00418 UKR

Дати: під запит. Для організованих дитячих груп.  

Вартість на 1 ос. – 800 грн. (при групі 18+2).

Шкільні розповіді. Умань.
Шкільні розповіді. Умань.

ID: 00419 UKR

Дата: за запитом. Для груп 18+2 особи.

Вартість на 1 ос.: 430 грн.

Шкільні розповіді. Канев.
Шкільні розповіді. Канев.

ID: 00420 UKR

Дата: за запитом. Для організованих дитячих груп 18+2.

Вартість на 1 ос. – 350 грн.

Шкільні розповіді. Львів.
Шкільні розповіді. Львів.

ID: 00421 UKR

Дата: під запит. Для дитячих організованих груп 18+2.

Вартість з 1 ос. – 256 грн.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Світ дитинства на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Світ дитинства в Україна/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Україна за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Світ дитинства але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Світ дитинства Україна ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Україна
Пошук