Це унікальне місце на всі смаки і віки, де «адреналінові» пригоди тісно переплелися з відпочинком на лоні природи, де містика є сусідкою з дитячою наївністю. Цей дивний парк є одним із найвидатніших місць Великобританії, в нім буває близько трьох мільйонів людей в рік. Парк Alton Towers виконаний в чисто англійському стилі, з таємничістю і загадковістю, із стрімкими атракціонами і тихими стежинами для повільних прогулянок по лісу.

Відпочинок в Alton Towers
Відпочинок в Alton Towers

ID: 00414 UKR

Величезні угіддя землі, що розкинулися на 42 гектари, вперше були відкриті для публіки в 1860 році. Там проходили кінські скачки, виступали канатоходці і клоуни, розігрували п'єси, влаштовували ілюмінації і салюти.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Світ дитинства на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Світ дитинства в Великобританія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Великобританія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Світ дитинства але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Світ дитинства Великобританія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Великобританія
Пошук