Весільна церемонія біля підніжжя Ейфелевої вежі
Весільна церемонія біля підніжжя Ейфелевої вежі

ID: 00720 UKR

Вартість: 2900 євро. Пропонуємо Вам декілька найромантичніших куточків Парижа для проведення символічної весільної церемонії на відкритому повітрі.

Весільна церемонія на розкішній яхті і фотосесія на Монмартрі
Весільна церемонія на розкішній яхті і фотосесія на Монмартрі

ID: 00721 UKR

Уявіть себе на відкритій палубі комфортабельної яхти, яка м'яко пливе по Сені. Тихо грає скрипка, гості вже розмістилися в зручних кріслах, а перед Вами відкриваються все нові і нові види Парижа. Тут, в атмосфері абсолютної романтики і фантастичного шарму, селебрант проведе вашу весільну церемонію.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Весільні подорожі на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Весільні подорожі в Весілля в Парижі / за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Весілля в Парижі за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Весільні подорожі але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Весільні подорожі Весілля в Парижі ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Весілля в Парижі
Пошук