Під час останнього льодовикового періоду територія сьогоднішньої Австрії була повністю вкрита кригою. Коли льодовики почали танути і сходити з гір, вони сформували ландшафт, в якому переважали пагорби, кам’яниста поверхня і безліч озер різної величини. На сьогодні в Австрії нараховується в загальній кількості більше 300 озер.

Відпочинок на озері Мондзеї
Відпочинок на озері Мондзеї

ID: 0161 UKR

Озеро Мондзеї (Mondsee) знаходиться в південній частині Зальцкаммергута. Це найтепліше озеро регіону Зальцкаммергут, адже вода в літні місяці прогрівається до 26 градусів.

Відпочинок на озері Фушльзеї
Відпочинок на озері Фушльзеї

ID: 0162 UKR

Живописне озеро Фушльзеї (Fuschlsee) розташоване поблизу від Зальцбурга та в 10 хвилинах їзди від романтичного містечка Ст. Вольфганг. З усіх боків його оточують чудові доглянуті ліси, які є національним заповідником.

Відпочинок в Ст. Вольфгангі
Відпочинок в Ст. Вольфгангі

ID: 0163 UKR

Ст. Вольфганг (St.Wolfgang) – затишне містечко на північному березі озера Вольфгангзе у підніжжя гори Шафберг. 

Целль Ам Зеї на березі Целлєрського озера
Целль Ам Зеї на березі Целлєрського озера

ID: 0164 UKR

Курорт, що знаходиться в Зальцбургскій області Пінцгау і все разом складає відомий Європейський Спортивний регіон (ESR). ЕСР є найпопулярнішим місцем відпочинку великої кількості прихильників як високогірних пейзажів і спусків, так і альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Відпочинок на озерах Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Відпочинок на озерах Європи в озера Австрії/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в озера Австрії за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Відпочинок на озерах Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Відпочинок на озерах Європи озера Австрії ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній озера Австрії
Пошук