Відпочинок на озерах Італії з кожним роком набирає все більшої популярності, особливо на озерах Північної Італії – Гарда, Комо та Маджоре, які вважаються найкрасивішими в цьому регіоні. Вони являють собою достатньо обширні (до 370 кв. км) водоймища льодовикового походження, глибиною частіше більше 400 м.

Відпочинок на озері Ізео
Відпочинок на озері Ізео

ID: 0166 UKR

Озеро Ізео (lseo), розташоване на півночі Італії, в Ломбардських Передальпах. Площа 65 км2, глибина до 251 м, висота рівня 185 м. Ізео заповнює кінцевий басейн древнього льодовика і має крути скелясті береги.

Відпочинок на озері Гарда
Відпочинок на озері Гарда

ID: 0167 UKR

Гарда – найбільше озеро в Італії. Розташоване у в трьох живописних провінціях: Ломбардії, Венето та Трентино. Це дивовижне місце поєднує у собі сонячну енергетику південних морів і заворожуючу меланхолію півночі. Чудові курортні містечка, з древньою історією та різноманітною архітектурою – від класичної римської, готичної середньовічної, до витонченого модерна, чарівні пейзажі суворих скелястих обривів та затишних хвилястих пагорбів, зелені виноградники та оливкові дерева не лишали байдужими відомих мандрівників. Гете, Байрон, Оскар Уайльд, Джойс, Кафка, Рільке, Діккенс – присвятили озеру Гарда немало палких рядків. Так и для Вас Гарда може стати незабутньою та незвичайною пригодою.

Відпочинок на озері Комо
Відпочинок на озері Комо

ID: 0168 UKR

У западині між вапняковими пагорбами району Берніна знаходиться озеро Комо. Воно простягнулось на 51 кілометр на північ від Мілану, поблизу кордону зі Швейцарією. Альпи слугують як захист від північних вітрів, тому на озері температура повітря не буває нижче 24 градусів тепла. Глибина озера досягає 410 метрів. Тут Визможете зайнятися будь-якими водними видами спорту, а також скелелазінням та верховоюїздою. На південній частині озера розташувалися два дивовижно красивих міста Комо и Лечо.

Відпочинок на озері Лаго Маджоре
Відпочинок на озері Лаго Маджоре

ID: 0169 UKR

Романтичне озеро Лаго Маджоре розташоване на кордоні Італії та Швейцарії. Це дивовижне за своєю красою місце. Тут завжди тепло та сонячно. А неподалік знаходяться гірськолижні курорти Церматт і Червінія - там сніг та прохолода. Тому приїжджаючи до озера, і гуляючи під розкішними пальмами, кожного разу дивуєшся цій, іншій планеті.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Відпочинок на озерах Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Відпочинок на озерах Європи в озера Італії/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в озера Італії за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Відпочинок на озерах Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Відпочинок на озерах Європи озера Італії ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній озера Італії
Пошук