Дзеркальна поверхня води, яка оточена величними Альпами - це краєвид, що ніколи не зітреться з памяті людини. Країна озер - саме така назва міцно закріпилася за Швейцарією.

Відпочинок в Веве
Відпочинок в Веве

ID: 01610 UKR

Веве (Vevey) — красиве місто, розташоване на березі Женевського озера, між Монтрета Лозанною, оточене виноградниками знаменитого сорту «Лавакс».

Відпочинок в Лозанні
Відпочинок в Лозанні

ID: 01611 UKR

ЛОЗАННА - другий після Женеви культурний таекономічний центр франкомовної Швейцарії. Розташований на живописному березі Женевського озера, серед порослих виноградниками пагорбів.

Відпочинок в Лугано на озері Черезіо
Відпочинок в Лугано на озері Черезіо

ID: 01612 UKR

ЛУГАНО - маленьке космополітичнемістечко (нас. 30 000 чол.). Центр кантонуТессін (Тічіно), самого південного кантону Швейцарії. Він розташований між двома горами, скелі яких спускаються прямо до води одного з найчарівніших озер альпійської панорами - озера Черезіо.

Люцерн на березі Люцернського озера
Люцерн на березі Люцернського озера

ID: 01613 UKR

Люцерн — крупний культурний та історичний центр німецькомовної частини країни, головне місто Центральної Швейцарії. Розташоване на живописному березі Люцернського озера (точніше, Озера Чотирьох кантонів або Фільваттерштаттерзее).

Монтре на узбережжі Женевського озера
Монтре на узбережжі Женевського озера

ID: 01614 UKR

Монтре можна назвати культурним центром Швейцарії. Саме тут проходят виставки відомих художників, багаточисленні концерти, а також знаменитий джазовый фестиваль. Набережна прикрашена скульптурами,маючими безпосереднє відношення до джазу.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Відпочинок на озерах Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Відпочинок на озерах Європи в озера Швейцарії/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в озера Швейцарії за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Відпочинок на озерах Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Відпочинок на озерах Європи озера Швейцарії ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній озера Швейцарії
Пошук