У вісімнадцятирічному віці Людвіг, син короля Максиміліана II, який правив у Баварії в 17 столітті, зійшов на престол і став Людвігом II Баварським. За свій незвичайний стиль життя і пристрасну тягу до будівництва цей красивий самотній монарх увійшов в історію під ім'ям «Казкового короля». Він був розчарований махінаціями уряду і все більше і біліше віддалявся від нелюбого їм Мюнхена. Він створив свій власний рай, населений тільки його власними ідеалами. Він побудував втілення своєї мрії - замки Нойшванштайн і Ліндерхоф.

Замки Баварії та Австрії
Замки Баварії та Австрії

ID: 0181 UKR

В цьому автобусному турі Ви побачите Будапешт, а також купальні «Сечені», музей марципанів в Сентендрі та місто Відень. Пропонуємо відвідати Імператорську Скарбницю або Палац Шебрун, Баварські замки Нойшванштайн і Ліндерхоф, абатство Етталь. Проїдетеся Мюнхеном, найкрасивішим містом Німеччини. У Зальцбурзі Вас здивують фортеця Хоензальцбург або Палац Хельбрун з його потішними фонтанами. Потім підете в Егер - перлину угорського барокко і батьківщину вогненно червоних вин. Вартість: 265 євро. Дати: 19.09.2015р.; 10.10.2015р.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Замки Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Замки Європи в Баварія і Австрія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Баварія і Австрія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Замки Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Замки Європи Баварія і Австрія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Баварія і Австрія
Пошук