Середньовічні фортеці, замки в стилі Ренесансу, палаци Бароко і Рококо ... Нагадування багатого подіями минулого, вони - частина пейзажу, частина історії і частина сьогодення.

Авіа тур по замкам Франції та Швейцарії
Авіа тур по замкам Франції та Швейцарії

ID: 0182 UKR

До Вашої уваги: - Замок Юссе (Château d'Ussé) - один з великих замків Долини Луари. Своєю містичною красою замок надихнув казкаря Шарля Перро на створення «Сплячої красуні», поєднуючи міць середньовічної фортеці X століття і ажурну романтику Ренесансу. - Замок Азе-ле-Рідо (Azay-le-Rideau), шедевр раннього ренесансу, зведений на острові посеред Ендрю на вбитих у дно річки палях. - Елегантний замок Вілландрі (Villandry), що відноситься до Епохи Відродження, височіє недалеко від Луари. Сади Вілландрі є яскравим прикладом французького паркового мистецтва. Вони розташовані на трьох рівнях, які піднімаються один над іншим. - А також відвідування Шильонського замка, уславленого Лордом Байроном, прогулянка по квітковій набережній перлині Швейцарської Рив’єри - Монтре, на якій можна побачити пам'ятники В.Набокову і Ф. Меркурі. Вартість на 1 чол .: DBL - 1563 євро, SGL - 2033 євро, 1 дит. до 12 років з 2-ма дор. - 1493 євро. Розміщення в готелях 3-4 *. 11 днів / 10 ночей.

Готель - замок Château de Bagnols
Готель - замок Château de Bagnols

ID: 0184 UKR

Chateau de Bagnols - прекрасний і розкішний готель-замок, розташований в серці регіону Божоле, в 28 км від Ліона. Замок, заснований в 13-му столітті, височіє в мальовничих околицях, серед багаторічних виноградників, зелених пагорбів і густих лісів. Сьогодні замок є не тільки найбільшим історичним пам'ятником Франції, а й унікальним готелем класу люкс.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Замки Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Замки Європи в Франція і Швейцарія/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в Франція і Швейцарія за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Замки Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Замки Європи Франція і Швейцарія ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній Франція і Швейцарія
Пошук