Замки Італії більше схожі на фортеці, а історія пам'ятає не тільки веселі «постільні пригоди», а й криваві битви, жорстокі поразки, героїчні перемоги. Велика їх частина сьогодні працює як музеї, в деяких можна навіть зупинитися на ніч. Одними з найпопулярніших вважаються замок Сфорцесько в Мілані, Феніс в долині Аоста, Арагонський на Искье, Валентино в Турині, Кастелло-Маніаче в Сиракузах і казковий замок в Градарі.

Готель - замок Castel Monastero
Готель - замок Castel Monastero

ID: 0189 UKR

Старовинний замок Castello di Monastero розташований недалеко від Сієни в долині Омброн. Тут височіють мальовничі пагорби і ростуть знамениті виноградинки К'янті. Романтичним натурам припаде до душі ідея відпочити в справжньому середньовічному замку, якому вже більше одинадцяти століть.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Замки Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Замки Європи в замки Італії/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в замки Італії за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Замки Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Замки Європи замки Італії ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній замки Італії
Пошук