Німеччина - країна чудових замків. Їх тут безліч, і багато з них входять до числа найкрасивіших у світі.

Готель - замок Grandhotel Schloss Bensberg
Готель - замок Grandhotel Schloss Bensberg

ID: 01810 UKR

Чи вірите ви в казки? Вирушайте в Grandhotel Schloss Bensberg, і відчуття чарівництва не покине вас протягом всього перебування в цьому розкішному замку в стилі бароко. Готель, розташований в самому серці Кельна, оточений старовинними будівлями і нагадує резиденцію середньовічної знаті.

Готель - замок Hotel Jagdschloss Kranichstein
Готель - замок Hotel Jagdschloss Kranichstein

ID: 01811 UKR

Вперше про Kranichstein почули в 1549 році. В період з 1578 по 1580 роки замок розширився під управлінням архітектора Якоба Кессельхата. Jagdschloss Kranichstein стала резиденцією ландграфа Людвіга VIII, любителя полювання. Він подарував замку його справжнє ім'я і визначив його характер.

Готель - замок Hotel Restaurant Castle Hornberg
Готель - замок Hotel Restaurant Castle Hornberg

ID: 01812 UKR

Hornberg, лицарський замок 11-го століття, гордо височіє над романтичною долиною річки Неккар серед виноградників. Протягом багатьох століть він був резиденцією єпископа Шпейєра. У 1517 році замок купив Гетц фон Берліхінген і він став його особистою резиденцією, в якій він провів 45 років свого життя. У 1612 році його онук продав замок геммінгенському барону. На даний день замком володіє Дванадцяте покоління барона.

Готель - замок Parkhotel Wasserburg Anholt
Готель - замок Parkhotel Wasserburg Anholt

ID: 01813 UKR

Parkhotel Wasserburg Anholt розташований на території замку Anholt, який впродовж багатьох років є основною резиденцією принців Зальма і Зальм-Зальма. На сьогоднішній день це один з небагатьох замків, які перебувають у приватній власності.

Готель - замок Schloss Reinhartshausen Kempinski
Готель - замок Schloss Reinhartshausen Kempinski

ID: 01814 UKR

У 1801 році на місці старої лицарської фортеці було зведено чудовий замок, який і зберігся до наших днів. У 1855 р, полонена красою і кліматом тутешніх місць, замок придбала дочка голландського короля Вільгельма I Маріанна Прусська. Завдяки цій прогресивній жінці Schloss Reinhartshausen став культурним центром Рейна.

Готель - замок Schlosshotel Kronberg
Готель - замок Schlosshotel Kronberg

ID: 01815 UKR

Schlosshotel Kronberg, в колишні часи замок Фрайдрішхоф, був побудований в 1889 році імператрицею Вікторією, старшою дочкою королеви Англії Вікторії. Імператриця створила цей замок після смерті свого чоловіка, Фрідріха III, короля Пруссії, і прожила в ньому до 1901 року.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Замки Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Замки Європи в замки Німеччини/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в замки Німеччини за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Замки Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Замки Європи замки Німеччини ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній замки Німеччини
Пошук