У перебігу століть фортеці, замки, оборонні храми, міські укріплення панували в забудові великих і малих міст. Замки першими відбивали ворожі напади й останніми підкорялися завойовникам. Старовинні пам'ятники нині є органічною складовою пейзажів Поділля, Галичини, Закарпаття, Волині, Причорномор'я, Криму та інших куточків України.

Готель "Замок Бельведер"
Готель "Замок Бельведер"

ID: 01816 UKR

У самому серці Карпат, в мальовничому селі Поляниця, у двох кілометрах від відомого гірськолижного курорту європейського класу "Буковель" гостинно відкриває двері замок "Бельведер". Неповторні гірські краєвиди, цілюще повітря, оригінальне архітектурне рішення "Бельведера" в поєднанні із затишком і комфортом зроблять Ваш відпочинок у замку незабутнім та по - справжньому королівським.

Гранд-тур по замкам Західної України
Гранд-тур по замкам Західної України

ID: 01817 UKR

Пориньте в епоху середньовіччя, відчуйте дух князівства, відкрийте для себе безліч таємниць і легенд в нашому турі по замкам Західної України. Відвідування унікальних музеїв, старовинних міст і стародавніх замків, комфортне проживання в готелях, а також просто прекрасний відпочинок в чарівних куточках Західної України залишать незабутні враження!!!

Скарби Карпат
Скарби Карпат

ID: 01818 UKR

Душевність гір, таємниці величі унікальної скарбниці екосистем, де збереглися рідкісні екземпляри флори і фауни, і як ніде в Україні - народні звичаї, традиції та легенди - все це наші Карпати. Тип туру: Щотижневий. Вартість - 2197 грн. Дати: 22.08.; 05.09.; 19.09.; 03.10.; 14.11.; 28.11.2015р.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Замки Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Замки Європи в замки України/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в замки України за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Замки Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Замки Європи замки України ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній замки України
Пошук