Приголомшливі своєю величчю замки Великобританії не перестають привертати до себе туристів з усіх куточків світу. Високі замки Шотландії, старовинні замки Уельсу і, звичайно ж, багатющі замки в самому серці Англії. Перелічити всі ці резиденції королів і воєначальників неможливо, проте можливо виділити кілька найцікавіших з них.

Готель - замок Cameron House on Loch Lomond
Готель - замок Cameron House on Loch Lomond

ID: 0185 UKR

Величавий особняк готелю Cameron House on Loch Lomond Шотландія розташований у колишньому маєтку шотландських баронів, біля берегів прозорого озера Loch Lomond - одного з найбільш великих у Великобританії - серед крутих пагорбів, вересових заростей, лісів і долин області Хайленд (Шотландія).

Готель - замок Dalhousie Castle Luxury Castle Hotel and Spa
Готель - замок Dalhousie Castle Luxury Castle Hotel and Spa

ID: 0186 UKR

На мальовничих берегах річки Еск, серед пишного парку і зелених лугів, недалеко від історичного центру Единбурга, в середньовічному величному замку 13 століття, де зупинялися Вальтер Скотт і королева Вікторія, розташувався Dalhousie Castle Luxury Castle Hotel and Spa, що дбайливо зберігає історичні традиції.

Готель - замок Inverlochy Castle (Torlundy)
Готель - замок Inverlochy Castle (Torlundy)

ID: 0187 UKR

Затишно розташований в передгір'ї знаменитої вершини Бен Невіс, Inverlochy Castle оточений одними з найкрасивіших пейзажів Шотландії. Замок Inverlochy був побудований в 1863 році лордом Abinger неподалік від місця, де спочатку знаходилася фортеця 13-го століття. Королева Вікторія, яка відвідала Inverlochy Castle в 1873 році, і зробивши безліч начерків та малюнків чудової природи, написала в своєму щоденнику: "Я ніколи не бачила більш чудового і романтичного куточка".

Готель - замок Thornbury Castle
Готель - замок Thornbury Castle

ID: 0188 UKR

Thornbury Castle - справжній англійський замок XVI століття. Кажуть, в тутешніх коридорах можна побачити привид його засновника - герцога Бекінгемського, страченого в 1521 році за безпідставним звинуваченням у зраді.

Пропонуємо Вашій увазі список з туризму Замки Європи на будь-який смак та гаманець. Як же вибрати та купити Замки Європи в замки Великобританії/ за кращою ціной? Спробуйте самостійно підібрати тур в замки Великобританії за допомогою нашого пошукувача. У випадку якщо Ви вже підібрали та плануєте туризм Замки Європи але вартість Вас не влаштовує, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Можливо, саме сьогодні, у нас діє акція на купівлю Замки Європи замки Великобританії ціна на яку буде нижче вказаної на сайті. А можливо ми запропонуємо Вам кращий варіант туру у вибраній замки Великобританії
Пошук