044 594-30-30
01014 Україна, м. Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

ТОВ «Мегаріелті» успішна, стабільна компанія, яка вже 16 років займається наданням послуг в сфері нерухомості як на ринку України, так і за її межами.

У процесі роботи стало необхідним відкриття ще одного напрямку і це звичайно ж туризм, у всіх його проявах (медичний, спортивний, екстремальний, пляжний відпочинок, а також організація полювання та риболовлі по всьому земній кулі). Так 5 років тому і народився тур оператор "Мєгатур".

«З нами надійно» — саме з такими словами ми вітаємо наших клієнтів. Саме так ми позиціонуємо нашу роботу.

Департамент туризму

Наші кваліфіковані співробітники запропонують тури по всьому світу, підберуть саме той варіант, що Ви хочете. Наші менеджери регулярно відвідують рекламні тури, і це дозволяє на 100% гарантувати відповідність пропонованих варіантів відпочинку очікуванням наших туристів. Довіра клієнтів — наше завдання, з яким ми успішно справляємося.

Світ величезний і тому завжди знайдеться місце для нових відкриттів. А ще дуже приємно дивувати людей, які багато бачили. Ми гарантуємо високий рівень обслуговування і спокій нашим клієнтам.

Департамент нерухомості

«Мегариелти» — це сучасний підхід на ринку ріелтерських послуг та операцій з нерухомістю в Україні та за кордоном.

Наша компанія допоможе Вам:

  • визначитися з вибором купівлі нерухомості за кордоном, як для комерційних цілей, так і для отримання виду на проживання;
  • ознайомитися з пропозиціями про продаж житла (будинків і квартир), комерційної нерухомості (офіси, магазини, склади тощо), земельних ділянок в Україні;
  • знайти підходящий варіант оренди;
  • ми допоможемо в юридичний супровід угод купівлі — продажу або обміну, як в Україні, так і за її межами.

Вибір нерухомості на первинному і вторинному ринку величезний. Вам потрібно тільки визначити пріоритети щодо майбутньої нерухомості і довірити її пошуки нашим фахівцям.

Пошук